| Adda1999 a întrebat:

Hei TPU happy Cine imi da si mie niste nume de seriale coreene istorice (ceva de genul Razboinicul) cu arte martiale, drama etc.

Răspuns Câştigător
| Raluka21 a răspuns:

Giuvaerul palatului, Furtuna la palat, Secretele de la palat, Cronicile frumoasei luptatoare, Doctorul Hur-jun, Printul Jumong, Concubina regelui, Kim Suro regele de fier, Negustorul Lim Sang-ok, Taramul dintre vanturi, Regele Geunchogo, Legenda cavalerului ratacitor si a frumoasei Raza-de-Luna, Gyebaek, Doi barbati pentru o soarta, Copacul cu radacini adanci, Imparatul marii, Vanatorii de sclavi, Destinul regelui, Razboinicul, Imparateasa Chun-chu. Pe acestea le-am vazut eu, dar sunt foarte frumoase... fundita?winking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kikoo a răspuns:

Destinul Regelui.

| cristinicamititica a răspuns:

Pot sa-ti dau eu:
giuvaerul palatului
concubina regelui
dong yi
regele de fier
jumong
copacul cu radacini adanci

| FuryOfLight a răspuns:

Legendele Palatului care sunt mai multe seriale
merita vazutehappy

| Adda1999 explică (pentru FuryOfLight):

Mersi happy dar l-am vazut