| malika a întrebat:

ce seriale frumoasa stiti? in afara de supernatural, gossip girl, vampire diaries, crubs si 9210? >Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Seriale frumoasE pe care eu le urmaresc:
-Supernatural
-Criminal Minds
-CSI New York
-CSI Miami
-Ghost Whisperer
-Two And A Half Men
-Friends
Si cam atat. Daca nu vezi "Friends", toate cele 10 sezoane, inseamna ca nu ai vazut nimic!laughing

10 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck e bestial, Lost:X, Nurse Jackie, House MD.

| Crisyy a răspuns:

Pai eu urmaresc: Dr House, Dexter, Lie to me, Dark Blue, Rizzoli and Isles, Grey`s anatomy, Ghost whisperer...
Iar daca vrei ceva cu adolescenti: The O. C, One Tree Hill, Skins, The pretty liars

| ForbiddenLove a răspuns:

Mie imi place The Vampire Diaries si Gossip Girl...sorry :-D

| secret96 a răspuns:

Mie imi place Blood ties. A fost si pe AXN in vara asta.

| IrinaAndreea a răspuns:

Pretty Little Liars iti va placea sigur. Are putin din Gossip Girl si o parte mai dark. big grin

| Sunshinee a răspuns:

1. Fringe
2. Greys Anatomy
3. Lie to me
4. Gossip Girl
5. House M. D.
6. Leverage
7. 10 things i hate about you
8. 100 questions
9. Warehouse 13
10. Tot ce-i CSI

| Bledard a răspuns:

Lost, Prison break, house md, heroes,

| anonim_7229 a răspuns:

Cel mai frumos serial este vampire diaries 4ever :X:X da mai e unu tot la fel misto ' fallen ' e super si asta e cu ingeri si joaca paul weesly ( stefan din vampire diaries ) in rol principal. e genial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prisson Break
Two and a Half Men
Dr. House
mai multe pe http://www.serialepe.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos serial este vampire diaries 4ever :X:X da mai e unu tot la fel misto ' fallen ' e super si asta e cu ingeri si joaca paul weesly ( stefan din vampire diaries ) in rol principal. e genial