| xEndlessLove a întrebat:

Ce seriale imi recomandati si mie? Am vazut Prison break, Arrow, Supernatural, The 100, The vampire diaries, Lost, etc. Si nu am idee ce as mai putea vedea. Voi ce imi recomandati?

P.S. As vrea sa in seriale sa fie si parti de dragoste cum este in The 100, Aroow si Prison Break!

Multumesc :*

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Flash, True Detective, Secrets And Lies, Gotham, Rectify, Tyrant, Wayward Pines, Outlander (2014),The Lost Room (miniserie), Persons Unknown (miniserie), Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, The Originals

| xEndlessLove explică (pentru faramatania):

Ok, o sa vad ce imi place din acestea! Multumesc!

| faramatania a răspuns (pentru xEndlessLove):

Cu plăcere.

| J0B0MAT a răspuns:

Game of thrones e cel mai bun serial!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Breaking Bad, dragoste nu prea e... dar e super bun

| InnocentSίn a răspuns:

Teen Wolf, crede-ma e super! happy