| N25 a întrebat:

Buna,
cei care au privit serialul Pretty little liars, puteti sa-mi spuneti cine a ucis-o pe Alison? Eu sunt la sezonul 2 ep 5, si cine este A?
plizz...

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

Nu se stie inca.
A este o echipa de mai multi indivizi. Mona face/facea parte din ei. Daaaar asta este tot.

6 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Ali nu moarelaughing. Cadavrul era a lui Courtney(sora ei geamana) care e ucisa de Alison deoarece ii furase viata.Vezi tu, Alison avea o sora identica psihopata care la un moment dat o inlocuieste pe Ali si petrece timp cu Aria, Hannah, Spencer si Emily.Alison se enerveaza si o ucide, apoi se da moarta deoarece vrea sa aiba grija de fete "de la distanta". Daca mai tii minte episodul cu Hannah cand e la spital si vine Alison, chiar era ea.
In fine, in carte chiar este moarta, dar in serial nu.

| N25 explică (pentru Zendaa):

Dar Jason...fratelei ei ..eu credeam ca el a omorito

| N25 explică (pentru Zendaa):

Dar Aria, Emily, Spencer si Hannah in ce ep afla asta?

| N25 explică (pentru Zendaa):

Dar A ce vrea de la fete? te rog poti sa-mi raspunzi

| ღLoveღMusicღ a răspuns (pentru N25):

A isi bate joc de fete. o sa aflii ca Jason(nu el a omorato pe Alison) este fratele lui Spencer

| Zendaa a răspuns (pentru N25):

A,sa le sperie deoarece daca ai vazut episodul de Halloween Alison se comporta urat mai cu toti deci asta ar fi fost un fel de razbunare. Jason e fratele lui Spencer