| aylyn_2380 a întrebat:

Buna cine imi poate da nume de filme. faine noi...gen american pie, american virgin, comedie cu si despre adolescenti plsbatting eyelashes Funa la cele mai multe si cele mai bune :d :d kiss + votbig grin

Răspuns Câştigător
| Akira a răspuns:

Boys and girls
Down to you
She's all that
Mean Girls
Material girls
Easy A
Sex Drive
Sydney White

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu am chiar noi si nici multe. dar sunt cateva bunicele
Easy A
Not another teenage movie
Mean Girls

La filme cu adolescenti astea sunt preferatele mele

| aylyn_2380 explică:

Va multumesc...majoritatea le-am vazutbig grin sper ca nu va suparati dar am dat fundita celui care mi-a dat mai multe filme pe care inca nu le-am vazut kiss

| ggggggggggggggggggggggg a răspuns:

Alyne tatoo,pizdele astea nu stiu de filme calumea de adolescenti sau burlaci,iti dau eu o lista interesanta: Eurotrip,Roadtrip, Wan Wilder1, 2,3, the Hangover,Due Date,Fired up,the girl next door,who`s your daddy,the ugly truth,Old scool,good luck chuck,fired up, foreign exchange, 40 days and 40 night, 40 years old virgin,ready or not, bachelor party 2, cruel intentions 1, 2, 3, extreme date,Out Cold,It`s a boy girl thing,the hot chick,white chicks,Hall Pass, harold&kumar1, 2, HOW HIGH asta e tare de tot,Slackers, Sex is zero 1, 2 What a girl want,Win a date with tad Hamilton,Fraternity house,the College,Bachelor,corky romano,Just Friends,vreau sa precizez ca in ultimul film pe care l-am precizat actorul Ryan Reynolds e actorul meu preferat,dar mai sunt si altii precum Jason Biggs,Adam Sandler,Devon Sawa,sean william scott,Ashton Kutcher,Cameron Diaz,Bradd Pitt,Tom Cruise,Jason Statham,Jett Lee in filme de actiune,Jackie Chan nu imi place cateodata ca numa feikuri face si nah uite stiam zeci de filme tari, dar acum nu imi vin pe moment in minte,, dar daca cautzi dupa primii 5 ce ti i-am scris pe google gasesty filme suuper tari de comedie sau cautzi pe http://www.cinemarx.ro scrii numele actorilor iar dupa aia iti apare toate filmele ce le-au facut toti actorii bineinteles daca scrii pe nett numele filmelor ce iti apar in lista aceea imposibil sa nu gasesty filmele online pe nett.Bafta

| ggggggggggggggggggggggg a răspuns:

Jett si pisate pe tine