| DeaDeea a întrebat:

cine imi poate spune niste filme de groaza..care chiar sunt de groaza nu porcari cum sunt acum...

Răspuns Câştigător
| Andraaaaaa14 a răspuns:

The grudge
Tarata in iad
The ring
Silent hill
Fetisul diavolului
Saw
Cam atat imi vin in minte.

5 răspunsuri:
| ReVeRs a răspuns:

The Grave Encounters e cel mai tare nu cred ca rezisti sa te uiti la totwinking (totul e real)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReVeRs):

Interesata.m-am uitat la trailerul fimului asta,, m-am speriat de groaza cand am vazut fata acelei fete.worried:-s

| Brâncuşi a răspuns:

Buna adreea poti urmari SAW este un film de groaza de mare succes s-au the grudge...Is tarii aman-2, Funda?

| someonelikeu a răspuns:

The devil inside, saw 1-7, my bloody valentine s day, freddy vs jason, the crazies, the final destination 1-5, I Know What You Did Last Summer, screem 4, untraceable, law abiding citizen, nr 24, a Nightmare on Elm street, the unborn

| danifx2 a răspuns (pentru someonelikeu):

Ti se pare ca final destination e de groaza?