| AlexAxelAlexAxel a întrebat:

Buna cine imi spune si mie niste animeuri misto inafata de naruto fairy tail si dragon bal z ca ma uit la ele deja si nici bleach ca l-am vazut tot ceva gen naruto asa stiti voi mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Nighty95 a răspuns:

Incearca :
Death Note
Code Geass
Highschool of the dead
Pandora Hearts

naruto si d-ball-z nu e nimic pe langa cele enumerate mai suswinking

1 răspuns:
| DyannaTeodora a răspuns:

Buna si eu am vazut animeurile pe care lei spus mai sus dar mai stiu cateva faine fellsing, Inuyasha, Full metal alchemist, Darker Than Black, School of the dead, sau Nurarihyon no Mago sunt destul de faine dar tot mai fain e Naruto sper ca te-am ajutat