| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la pretty little liars cine este A? big grin Va rog spuneti. mi! big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaAnd a răspuns:

A este Mona, prietena Hannei.

| alexandra_8523 a răspuns (pentru AndreeaAnd):

Nu cred Cum se poate asa ceva?big grin :O Doamne fereste ma rog

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru AndreeaAnd):

Informează-te!
Mona este doar o marionetă și defat sunt mai mulți A.
Este A. Team.
Am citit undeva că, cică, este așa :
A. - Alison
T - Toby
E - Ezra
A - Aria
M - Mona
Dar este doar o părere.

| alexandra_8523 a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Aceasta intrebare este de acum mult timp... Atunci am pus aceasta intrebare pentru ca nu eram la zi cu serialul dar acum sunt si sunt la curent cu totwinking happy

| Ionela_Oana_1999 a răspuns (pentru alexandra_8523):

CiCi Drake...♥

23 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Daca am sti cine e A nu cred ca ar mai fi serialul asa de interesant

| LonelyGirl01 a răspuns:

Ar putea fi:
-Melissa (stii de ce daca te-ai uitat la serial)
- Noel Kahn
-Maya pentru ca a locuit in casa lui Alison si putea sa geseasca ascunzatorile ei...
-Mona, dar asta cred ca deja stii. A fost decat o marioneta
- Garrett Reynolds. Si el e implicat cumva. E politist si asta ii ofera multe avantaje(ca atunci cand a furat pagina 5 din raportul autopsiei)
-Ezra: a aparut chiar in perioda cand fetele au inceput sa primeasca mesaje si in plus are "ochii frumosi"(daca iti mai aduci aminte)
-Jenna. Cred ca s-a prefacut ca a fost oarba. Are si un motiv bun pentru care le-ar teroriza
-Alison. Cadavrul ar fi putut fi al surorii sale. A aparut in visele fetelor si ele chiar cred ca ea a fost acolo.
-Lucas se rezbuna pe ele pentru ceea ce ii facea Alison
-una dintre mincinoase
A vine de la Aria..si ar putea fi ajutata de fratele sau. In plus, la sfarsitul sezonului 2, o fata imbracata intr-o haina rosie s-a dus la Mona la spital.Aceeasi haina pe care Aria a luat-o din masina lui Spencer cand au fost la magazinul de papusi si au vorbit cu baietelul ala.Si mai e ceva: Aria spune "Shhh" in generic.Asta sigur are o semnificatie.
Spencer pentru ca este suficient de desteapta ca sa faca asta.
Emily pentru ca era indragostita de Alison, iar cand aceasta nu a impartasit sentimentele, s-a enervat si a omorat-o.
Hanna... s-ar putea sa fie cine ne asteptam mai putin.

| deeapp a răspuns (pentru LonelyGirl01):

Emily e lezbyana?

| LonelyGirl01 a răspuns (pentru deeapp):

Da.

| izabela1234 a răspuns (pentru LonelyGirl01):

Aria a a primit prima mesaj de la A.Deci nu are cum sa fie ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie. asa spun altiica este Mona defpat nu se stie cine e... happy

| alexandra_8523 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri. Dar deocamdata nu o sa dau funda niciuneia dintre voibig grin pentru ca nu se stie exact. Am vrut sa aflu doar parerile voastre:d Am sa dau funda celei care cred eu ca merita dupa ce o sa vad la film. Iar daca nu se potriveste la niciuna dintre voi o sa dau funa celei care vreau eu big grin, la nimereala.

| Panaite_Andra_1996 a răspuns:

Pai, este mai complicat. La inceput Spencer isi da seama ca este Mona, dar de fapt este un grup, Mona doar executand ordinele. Pe parcurs se alatura echipei A Toby si Spencer, condusi de o blonda cu haina rosie ce seamana incredibil de mult cu Alison. Pana aici am vazut deocamdata. Iti mai spun dupa aialaughing))

| Anonymous7 a răspuns:

Probabil vom afla cine este A abia prin sezonul 3. Si primul episod din sezonul 3 apare pe 6 iunie big grin. Si cum spuneau multi. A este o echipa din care face parte Mona, Jenna, probabil si Lucas si altii. Funda? big grin

| Antonia_6316 a răspuns:

Am citit rezumatul cartilor si se pare ca Alison ar avea o sora geamana, care a fost inchisa intr-un ospiciu. Nu e Mona, ea e dar o marioneta a lui A. Nu se stie daca serialul respecta cartea.

| Vallenti17 a răspuns:

Hei, iti pot spune eu,deoarece stiu din surse apropiate! Da, intr-adevar Toby este in echipa A,in care este si Mona implicata fiind amenintata de cea care a format grupul A! In unele episoade, daca ati vazut, arata ca Toby este mort,dar dupa aceea il arata conducand o masina, mai bine spus o duba! Spencer ajungand la caminul de nebuni, Mona o viziteaza, spunandu-i sa se alature echipei A! Voi credeti ca Ezra, Lucas, si Noel este in echipa A! Ce credeti despre Cece? Sau Alison? Intr-adevar, Alison nu a murit, ci sora ei geamana! Ce credeti despre Emily, oare ce secret ascunde? Atat va spun! happy. Cel cea care a format echipa A..este de necrezut! nici eu nu mi-am putut inchipui acest lucru! happy Sa aveti o zii buna!

| 99maria a răspuns (pentru Vallenti17):

Cine a creat echipa A? Una din Spencer, Aria Emily sau Hanna?

| Galis_Darya_1987 a răspuns:

Prima data A e mona care e descoperita de spencer...dar ea a fost doar o marioneta

| Galis_Darya_1987 a răspuns:

A este Charles ......Charles e Cece...

| pisicutadulce a răspuns:

La sfarsitul sezonului fetele au crezut ca mona este A, dar apoi s-a aflat ca de fapt Mona nu era A deoarece dupa ce a fost trimisa la spitalul de nebuni ele primeau incontinuare amenintari de la A.In sezonul 3 arata ca A este de fapt o echipa presupun formata din cei care o urau pe Alison, iar in sezonul 3 episodul 12 arata ca unul dintre A este Nate,, verisorul lui Maya ", iar la sfarsitul episodului arata ca unul dintre A este si Toby iubitul lui Spencer
Sper ca te+am ajutat
Totusi parerea mea este ca liderul echipei A este insusi Alison care de fapt nu a murit si cea moarta este sora sa geamana pe care cred ca ea a omorato.Parerea mea

| Frențescu_Maria_1997 a răspuns:

Acum intrebarea cred ca ar fi cine este "Red coat"?

| alexandra_8523 a răspuns (pentru Frențescu_Maria_1997):

Da... laughing Ma rog. Eu am pus intrebarea asta de mult...

| Eu_Alina_1994 a răspuns:

Emily a omorato pe alison iar A este mona si toby, ori cum stiu decat ca mai trebuie sa fie 4

| LariiSomerhalder a răspuns (pentru Eu_Alina_1994):

Ai gresit complet laughing A este Charlotte DiLaorentis, sora prin adoptie cu Ali dar verisoare pentru ca Jessica avea o sora geamana Mary Drake care e mama lui Charlotte. Si Ali e in viata.