| OfficialFallingStar a întrebat:

cine se uita la saracii tineri bogati pe acasa tv? imi poate spune si mie ce s-a mai intamplat ca stau la bunici si aici nu este acasa sad pls...help me

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Buna.Copilul Isabellei nu este a lui Esteban, ci al lui Gabriel.Lucia si Guillermo se pregatesc de nunta.Aura l-a parasit pe Eduardo, pentru ca l-a inselat.Rafael a intrat la inchisoare pentru ca a impuscat-o pe Berta, ea nu a patit nimic.Alejandra si David sunt oficial impreuna.Monica afla ca are Sida.Dorotea se desparte de Mauricio pentru ca el a inselat-o cu Monica.In ziua nuntii lui Lucia si Guillermo Monica o impusca pe Lucia.Lucia moare, Alejandra e distrusa, normal.Veronica a inebunit de tot, l-a calcat cu masina pe Gabriel, mintindu-l ca de fapt Isabella l-a accidentat si il tine inchis intr-un sat.Cam asta e tot ce s-a intamplat zilele astea.
happy

1 răspuns:
| iza_4323 a răspuns:

Iti dau un sfat gasesti fiecare episod pe youtube.com (vad ca net ai la bunici)eu le vad din nainte si finalul inclusiv pentru a nu mai pierde timpu la tvhee hee:p