| Pitica :X a întrebat:

Buna happy cine se uita la saracii tineri bogati si imi poate spune si mie ce sa mai intamplat in ultimele episoade eu nu m-am mai uitat de 2 saptamana si mai vreau sa imi spuneti si mie cum sau impacat alejandra si esteban?big grin

1 răspuns:
| demonangel37 a răspuns:

Buna nici eu num-am m-ai uitat dar poti da dai pe you tube si sa vezi episoadele uite un exemplu si tu dai in continuare al numarul episodului respectiv http://www.youtube.com/watch?v=Q0JyVJAIWvo exx 33 partea 3, 33 parte 4 etc sper sa te descurci