| VampireCrisz a întrebat:

cine se uita la serialul Micutele mincinoase? cum este serialul dupa parerea voastra? despre ce este serialul? dau funda celui mai lung si inteligent raspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la Pro Cinema este primul sezon de luni pana joi de la 20:00-21:00. Ieri s-a terminat episodul 21. Este foarte interesant dupa parerea mea cel mai fain serial. Este vorba de 5 prietene una dintre ele a murit (omorata de Ian -el fiind sotul surorii Lui spencer (una dintre cele 5 prt)). Mai sunt 3 : Aria (care este cu profesorul de engleza Dl. Fitz), Hanna ( care a fost cu Caleb un tip carea fost pus de jenna-o fata oarba sao spioneze pe Hanna ca sa afle unde e o cheie de la un stic. pe acel stic era o inregistrare in fine), Emilly-care e lesby. Pe aia carea murit o chema Alison si era rea cu toata lumeawinking. Mai este Toby (suspect la uciderea lui alison), Toby e cu Spencer (care si ea e suspecta la uciderea lui Alison fiindca -A-cea care le trimite mesaje in continuu si le face rau i-a inscenat ceva ). In fine mai este o fata Mona prietena Hannei. Si la episodul de ieri (episodul 21 din sezon 1 ) Ian a incercat s-o omoare pe Spencer fiindca avea sticul (pe acel stic erau ele 5 cand schimbau haine acum un an creca Ian le filma sa se masturbeze asa credeau ele cel putin si mai era Jenna cand la fortat pe Toby sa se culce cu ea ori daca sunt frati dar nu de sange) Si a incercat so omoare intr-o biserica dar cand so arunce pe Spencer a venit cineva in spatele lui Ian cu o gluga si l-a impins (a murit spanzurat fiindca acolo unde vroia so arunce pe Spencer erau niste Sfori). Dupa au venit cele 3 prietene la Spencer si au chemat si salvarea, politia (tot ce e nevoie laughing ) Si cand sa se uite politia nu mai era nimeni spanzurat. Dupa au primit toate 4 un mesaj de la -A: Se termina cand spun eu ticaloaselor..etc.happy Sper ca ti-am fost de ajutor si te poti uita deacum inainte pe TV.

| akadeaa a răspuns:

Am vazut doar primele 2 sezoane si mi s-a parut destul de okthinking