| MadRaven a întrebat:

Cine ştie un film horror bun? Dar să fie psihologic. Nu vreau filme pline de sânge, fantome, monştri, zombii etc. Vreau un film de ăla care te marchează în subconştient, ceva gen Păsările al lui Hitchcock.
Mulţumesc.

5 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Http://www.stomptokyo.com/movies/bride-of-chucky.html Filmul Chuck este super tare merita vazut nu este de groaza este un film sper acre ti-l recomand sunt mai multe filme cu el 1, 2. Este vorba de un criminal care invoca o incantatie si intra intr-o papusa care era foarte populara si dorita de multi copii. Este foarte interesant si nu este de groaza

| MadRaven explică (pentru Loredana123):

Nea, nu-i de groază deloc laughing *ironică*
L-am văzut când aveam vreo 6 ani şi am rămas terifiată laughing L-am visat pe Chuck timp de o lună laughing
Anyways, nu asta căutam, dar mersi oricum big grin

| Loredana123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ov0puI2V5iE asta e trillerul pentru drag me to hell uite-te la tot o sa iti placa daca nu te uiti pana la final pierzi totul

| Celeana a răspuns:

Incearca SAW! Sper ca te-am ajutat!

| Craciun_Andreea_1999 a răspuns (pentru Celeana):

Saw l-am vazut si eu si sunt vreo 6 filme...nu este cu foarte mult sange dar are putin.Eu m-am uitat noaptea impreuna cu niste prietene si de mai multe ori apare o papusa(un barbat chel cu fata alba si obrajii rosi) pe mine m-a speriat putin... daca nu eram obosita sunt sigura ca aveam cosmaruri. :pwinking