| Ecaterina_Ecaterina_2001 a întrebat:

Cred că majoritatea dintre voi vă uitaţi la iubiri secrete, sau v-aţi uitat. Pentru cunoscători: De la sezonul 5, episodul 1, se vor rula în continuare personajele şi rolurile lor aşa? Sau vor reveni cum a visat Radu?

Răspuns Câştigător
| Plesaricarda27 a răspuns:

Nu nu vor reveni. Ei merg mai departe... Si sa stii iubiri secrete s-a terminat de mult timp. Aștept funda

2 răspunsuri:
| Whinnie97 a răspuns:

V a fi totul diferit, de exemplu Ionut era baiatul lui Radu si acum este Ionut e fratele lui. Sau Radu era foarte gagicar si acum e virgin. V a fi totul difert. Probabil nu iti v a placea la inceput dar dupa aceea e foarte interesant

| Ecaterina_Ecaterina_2001 explică (pentru Whinnie97):

Si Mircea Drimbareanu il va mai juca si pe Victor Stoian sau doar pe Damian?