| Lilia2621 a întrebat:

Cred ca majoritatea stie filmul TWILIGHT.
Va rog spuneti-mi cite serii sunt, si daca au aparut toate, si cum se numeste fiecare serie, in engleza. Funda

Răspuns Câştigător
| DangerGhost a răspuns:

Nu sunt 5 serii. Prima este Amurg. A doua este New Moon. A treia este Eclipse, iar a patra este breaking Dawn care are 2 parti. Dupa cum a spus si burdulea a doua parte va fi lansata in 2012. Prima parte din breaking dawn este acum in cinema. Poti sa iti cumperi si cartile. Bella si Edward au un copil pe nume Renesmee si ea creste incredibil de repede. Cand Renesmee creste se indragosteste de Jacob si, probabil se si casatoresc. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Twilight" (Amurg)
2. "Twilight Saga New Moon" (Amurg Luna Noua)
3. "Twilight Saga Eclipse" (Amurg Eclipsa)
4. "Twilight Saga Breaking Dawn- Part I" (Amurg Zori De Zi partea I)
5. "Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" (Amurg Zori De Zi partea II) care va aparea pe 16.11. 2012

| Lilia2621 explică (pentru mariacris98):

Mersi mult pentru ajutor.

| SongElena a răspuns:

Twilight
Twilight New Moon
Twilight Eclipse
Twilight Breaking Dawn 1 (nou aparut)
Breaking Dawn 2 (apare pe data de 19.11. 2012)

funda?

| zahre a răspuns:

1. Twilight(2008),2. New Moon(2009),3.Eclipse(2010),4.Breaking Down(partea 1 in 2011, partea a doua in 2012) si Mindnight Sun(2013).

| burdulea a răspuns:

Pai seriile Twilight sunt Twilight
New Moon
Eclipse
Breaking Dawn 1 a aparut de curand se partea a 2-a va fi lansata in 2012. Funda?

| Lilia2621 explică (pentru burdulea):

Deci in total sunt 5?