| pinklov3 a întrebat:

Care stie cum se numeste prima serie TWILIGHT

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

1. "Twilight" (Amurg)
2. "Twilight Saga New Moon" (Amurg Luna Noua)
3. "Twilight Saga Eclipse" (Amurg Eclipsa)
4. "Twilight Saga Breaking Dawn-Part I" (Amurg Zori De Zi-Partea I"
5. "Twilight Saga Breaking Dawn-Part II" (Amurg Zori De Zi-Partea a II-a) va aparea pe 16.11. 2012.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,prima serie se numeste"Amurg", sunt foarte interesante aceste filme, celelalte parti sunt "New moon","Eclipse","Breaking dawn part.1" si"Breaking dawn part.2"care va aparea pe 16 noiembrie anul acesta. Uite si un site unde poti vedea prima parte:
http://www.filme-net.com/2011/04/twilight-online-2008-gratis-subtitrat.html