| vinhod a întrebat:

cred ca toti ati observat ca anime-urile noi sunt mai mult despre fete, scoala, munci, etc. si foarte foarte scurte, maxim 30-40 ep ceea ce mi se pare stupid. adica unde sunt anime-urile vechi cu peste 300 de ep si animeurile interesante cele sf eroi etc. cele gen naruto, bleach, one piece, fairy tail? oricum daca stiti vreun anime frumos gen cele mentionate mai devreme si LUNG v-as ruga sa imi spuneti si mie

Răspuns Câştigător
| Sweetangel17 a răspuns:

Eu tot le-am vazut pe toate acestea si acum ma uit la ghintama, el are tot 200 serii.asta e tot ceea ce pot sa-ti spun.
sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| nonameavalabile a răspuns:

Tokyo mew mew

| vinhod explică (pentru nonameavalabile):

Frate u ai citit ce am scris eu in intrebare? u mi-ai dat fix opusul