| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Credeti ca o sa fie si un sezon 4 din "The Vmpires Diaries"?
Care e actorul vostru preferat?
Va plac schimbarile din sezonul 3?

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Sunt sigura ca va fi si sezonul 4, pentru ca daca nu ar fi anuntat sezonul 3 ca si "sezonul final". Actorul preferat: Ian Somerhalder. Imi plac foarte mult, asteptam ca Stefan sa devina rau si ca Elena sa petreaca mai mult timp cu Damon.

| Ramonaaaa a răspuns:

Fiind cel mai vizionat serial da, cred ca va fi cu siguranta si sezonul 4:X.Actorul meu preferat este Ian Somerhalder :X. Ador schimbarile din sezonul 3 si faptul ca vor exista mai multe "momente" cu Elena si Damon :X.

| lalapop a răspuns:

O sa fie peste 6 sezoane, sunt mai mult de opt carti cu ei, ultima a fost lansata luna trecuta, o sa mai fie multe sezoane. yeeeey!