| Crinaaaaa a întrebat:

Cui ii place The Vampire Diaries? Care este actorul vostru preferat din el? happy big grin

9 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Damon si Elena.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joseph Morgan.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai...Mie imi place de Damon/Ian si de Klaus/Joshep.De Damon imi place pentru ca este foarte carismatic, iar de Klaus inca nu am aflat de ce imi place.App, perechea mea preferata este Klaroline, pentru ca cred ca se potrivesc foarte(x 1000) bine.

| july00 a răspuns:

Stefan :X

| Erzaa a răspuns:

Iubesc acest serial. Ador cuplu Delene, deci e chiar adorabil, se potrivesc la maxim, Damon un tip rau, cu Elena, fata cuminte. Dar acum a inceput sa-mi placa si de Klaus cu Caroline, deci e chiar chimie intre ei doi puppy dog eyes.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Ador serilul, imi plac toti. in special Stefan, Damon, Elena, Caroline, klaus

| Valutzaa a răspuns:

Stefan

| CatalinaAlice a răspuns:

Si mieee imi plac ian somerhalder, nina dobrev, candice accola si joseph morgan

| tEoDoRaaaaLooL a răspuns:

Mie imi place TVD happy Actorul meu preferat este Ian Somerhalder(Damon) si actrita este Nina Dobrev(Elena& Katherine) happy