| bubu19 a întrebat:

cu ceva timp in urma au vazut un film cu niste catei haski pe care ia lasat stapanul in antactica mult timp si pana sa intors au murit 2...va rog dac stiti cum se numeste! mersi funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul este superb il stiu si se numeste: Eight Below (2006) adica -25 de grade

7 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Buna! Filmul se numeste "Minus 25 de grade" este cu Paul Walker.

| DeathTheKid a răspuns:

Minus 25 de grade:X

| ştrumf_8528 a răspuns:

Eight Below :* Doamne cat am plans la filmul ala laughing))

| Tyna_2765 a răspuns:

Eight Below

| Eileithy a răspuns:

Se prea poate sa vorbesti despre Eight Below(2006).

| Cora22 a răspuns:

Filmul se numeste "Eight below".

| ioana_9187 a răspuns:

Buna! Eight Below( minus 25 de grade) cred ca acesta e filmul. Eu l-am vizionat. E foarte interesant. Sper ca ti-am fost de ajutor.