| Yulya1515 a întrebat:

Cu cine ramane pana la urma Rosa din telenovela Rosa Diamante? Cu Jose Ignacio sau Junior?

5 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Normal ca ramane cu Jose Ignacio ca doar pe el il iubeste.Chiar daca s-au terminat sau nu filmarile e clar ca va ramane cu Jose Ignacio se stie mai ales ca din toate telenovelele care au fost pana acum asemanatoare cu aceasta(aceasta fiind un remake de la telenovela Perla Negra) ca ramane cu tatal copilului prietenei ei.
Sper ca te-am ajutat.

| angelicabella24 a răspuns:

Adevarul e inca nu s-a termintat serialul,asa ca nici regizorii nu stiu exact cu cine va ramane rosa, am cautat si eu, si aceste raspunsuri inca nu sunt definitive, asa ca cel mai bine asteapta pana se termina serialul pentru a afla, ca altcumva nu vei afla!winking

| Yulya1515 explică (pentru angelicabella24):

Am auzit ca in mai o sa se termine!