| anonim_4396 a întrebat:

Cum il cheama pe actorul care l-a interpretat pe tatal lui Razvan Oprea, in Pariu cu viata?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Papushikka a răspuns:

Inca nu se stie uitate cand se termina uitate cu atentie si va scrie... Oprea si uitate
fundalaughing

| Vickyy a răspuns (pentru Papushikka):

Eu am pus intrebarea asta, tocmai ca sa obtin un raspuns.Ca nu mai am unde sa ma uit la genericul serialului...

| Papushikka a răspuns:

Nu se stie uitate la sarsit!

| AmnesiacNotebook a răspuns:

Il cheama Ion Cincasciuc si a jucat si in "Vocea Inimii", ca si Yuri. Pe langa actor, mai e si caascador ocazional. Dar tu ai intrebat doar cum il cheama.