| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Pe Vlad din Pariu cu viata il impusca tatal lui Razvan, moare?

Răspuns Câştigător
| TiaFCRB a răspuns:

Nu nu moare... ajunge la spital
De Acolo ajunge un chiag de sange la inima dar face o operatie si nu moare...

8 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

Dupa parerea mea..nu cred. caci are un rol destul de important in serial...si ...nu stiu dc. dar cred ca nu moare. vom vedea!

| SIsi321j a răspuns:

Il impusca, dar nu moare.

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns:

Nu moare il salveeaza bunicul ancai

| 4kDaY a răspuns:

Nu moare

| Nistor_Diya_1998 a răspuns:

Nu moare pentru ca este puternic si ii sunt alaturi prietenii si mai ales ancuta...

| roxanutza19 a răspuns:

Il inpusca, dar el nu moare happy

| LuanaLu a răspuns:

Pentru ca este unul din personajele secundare mai importante el este impuscat, dar glontul ii trece pe langa inima. Anca ii este mereu aproape, si ii salveaza viata.