| AntoniaOrman a întrebat:

Cum se numea filmul acela de groaza in care s-au adunat intr-o casa si gazda era un negru dubios care era si el fantoma si in casa bantuia fantoma unui copil posedat care si-a omorat familia si i-a omorat pe oameniii din casa aia in afara de o fata care era reincarnarea fantomei si un baiat care se purta frumos cu fata aia?! Imi mai amintesc ceva cu o padure si ca in padurea fata aia care era reincarnarea fantomei si baiatul ala s-au intalnit cu negrul ala care era fantoma.Si filmul s-a ca fata aia si baiatul s-au mutat imreuna si de la fereastra fantoma copilului se uita urat la ei.Atat imi amintesc.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Si eu vreau sa vad filmul., dar nu stiu cum se numeste straight face