| deyu121 a întrebat:

Hei TPU.Era un film pe Kanal D care l-au difuzat destul de des.Era cu o fata care era arestata la domiciliu, deoarece si-a omorat sotul.Cat a locuit in fosta ei casa sotul ei fiind fantoma o bantuia si nu o lasa sa traiasca.La sfarsit fantoma produce un incendiu. Oricum, filmul parca se numea razbunarea familiei.....cred ca asa era.Nu mai stiu si as vrea sa imi dati titlul corect si un site unde l as putea gasi subtitrat in romana, daca nu si in engleza.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

100 Feet este filmul pe care il cauti.Ca de obicei Kanal D traduce prost...