| AndreeaNustiu a întrebat:

Cum se numeste acest serial/desene, ni care este vorba despre 2 fratii care gasesc o nava spatiala si unul dintre frasti care era mai mic merge in spatiu cu acea naveta si ziua urmatoare era schimbat, a crescut brusc si avea puterea de a citi ganduri.
Si mai era si un extraterestru care voia sa distruga planeta..si tot asa.
Daca stiti cum se numea va rog sa imi spuneti.
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| MiniMeow a răspuns:

Fratii zburatori ( Skyrunners ) din 2009

2 răspunsuri:
| AttilaDornIsPower a răspuns:

Fratii zburatori. dar mie personal nu imi place filmul tongue

| SidaN a răspuns:

Filmul care l-a dat pe disney chanel nu? Cred ca e Skyrunners ----->http://www.onlinewatchmovies.tv/......nline.html