| LoricicA a întrebat:

Bunahappy cum se numeste filmul in care era o gasca de copii (toti aveau tatii politisti), iar liderul lor a fost agresat de tatal lui in copilarie si de acuma avea ura pe toti politistii? Gasca era formata din 4 baieti si o fata sau 5 baieti si o fata, nu mai stiu exact. Pe parcurs, mor totii cei care fac parte din acea gasca. Ah da. Si toti purtau masti ciudate.
Funda happy

3 răspunsuri:
| Pakira a răspuns:

New Police Story (2004)
"Xin jing cha gu si"
http://www.imdb.com/title/tt0386005/?ref_=nv_sr_1

| Ionut06011994 a răspuns:

''San ging chaat goo si''sau ''Politist la Ananghie''(in romana) l-am vazut e tare fain