| Dope a întrebat:

Cum vi se pare anime-ul Naruto? Si daca da : care este personajul vostru favorit? Cel care va avea acelasi personaj favorit ca si mine primeste fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Gaara, evident.

17 răspunsuri:
| АнЯ a răspuns:

Buna
personajl me u favorit este sasuke
happy

Răspuns utilizator avertizat
| Zangetsu a răspuns:

Shikamaru, primul din generatie cu naruto care a devenit jounin. are un iq estimat la 200, a reusit sa-l invinga de unul singur pe Hidan din Akatsuki.

| Diabolique a răspuns (pentru CyberMusic):

Nu m-am gândit că mai dau peste un fan Orochimaru.
Da, el a fost personajul meu preferat foarte mult timp. În prezent totuși, îl apreciez pe Naruto. Personaj principal sau nu, are cele mai de preț calități pe care le poate avea un om. Păcat că este doar un personaj fictiv.

Răspuns utilizator avertizat
| ElGreco a răspuns:

Eu îl prefer pe Itachi şi-mi plăcea şi Orochimaru, însă nu a mai apărut de mult prin peisaj. Dintre fete, cred că Hinata şi Konan.

| Dope explică (pentru CyberMusic):

Si eu m-am saturat sa tot aud de ei. Si mie imi place de Orochimaru dar altul este personajul meu preferat. Orochimaru este al 3-lea preferat al meuwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| Dope explică (pentru CyberMusic):

Sa vedem daca ghiceste cineva. In ultimul timp nu este prea pus in valoare. Dar va dau un indiciu. Este prieten bun cu Naruto. Asta este tot ce va zicwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| Dope explică (pentru Diabolique):

Se pare ca cineva va primi o fundita astazi!

| Dope explică:

Dar astept in continuare sa aflu personajele voastre favorite.

| Dope explică:

Acum clasamentul meuwinking :

1. Gaara
2. Minato (Yondaime, al 4-lea hokage)
3. Orochimaru
4. Kushina (mama lui Naruto)
5. Hinata ( este draguta in felul ei, asa timidawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dope):

Mulțumesc! laughing
Să fiu sinceră, el a fost și primul meu personaj favorit. Țin minte că până pe la episodul 20 când și-a făcut el apariția nu îmi plăcea de nimeni. Apoi, mi-a plăcut Orochimaru în egală măsură.
După ce nu s-a mai pus accentul pe niciunul dintre ei, am început să-l remarc pe Naruto, care s-a dovedit a fi cel mai bun până la urmă.
Dar topul preferaților tăi care este?

| Dope explică (pentru anonim_4396):

Am scris mai sus :-P

Răspuns utilizator avertizat