| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

Cum vi se pare serialul acela "nini"?

Eu sincer de pe acest site am aflat de el [ nu am acel canal tv, si il vad online] si la inceput am crezut ca e o tampenie, m-am uitat si ia ghiciti mi-a placut enorm love struck e amuzant laughing

Fundita :*

Răspuns Câştigător
| JustBelive a răspuns:

Pai chiar in seara asta l-am vazut si trebuie sa zic ca-mi place oarecum de Nini, e haioasa, si desteapta, si inteligenta, ii urez succes in viata...

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si mie imi place love struck

e un fel de telenovela...
pa-pa

| Freaky a răspuns:

Exact asta am crezut si eu.eu m-am uitat pentru ca'mi place de victor laughing

| JustBelive a răspuns:

Si eu credeam exact la fel ca tinelaughing

| mimpyan a răspuns:

Jenibil. Actorii aia joaca foarte prost.

| Kokolina a răspuns:

Este frumos dinc ate am vazut eu pe la prietene dar nici eu nu am acel canal la tv...imi spui si mie te rog frumos cum sa-l vad online?big grinbig grinbig grin...plshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult nini dar cum il poti vedeea online? big grin