| anonim_4396 a întrebat:

Buna:d
Am si eu o intrebare cam stupida dar va rog sa-mi raspundeti.Serialul asta"The Vampire diaries"se difuzeaza numai online sau e si la tv? Am auzit multe despre el dar de-abia acum ma uit pentru prima data la primul episod si e cam inspaimantator.
dau fundita si sper ca nu radeti, pentru ca stiu ca toata lumea stie d filmul asta

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Buna! Serialul e si la tv pe HBO sau CW, dar daca abia acum ai inceput sa te uiti la el mai bine uita-te online pentru ca sunt 2 sezoane deja si nu cred ca mai da toate episoadele la tv.

1 răspuns:
| Joanne a răspuns:

Serialul se difuzeaza si la TV, insa nu stiu numele postului pentru ca ete unul strain.
Momentan ei sunt in vacanta pana in toamna asa ca ai timp sa te uiti la toate episoadele din sezoanele I si II.