| Dean1996 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar am si eu o curiozitate, am tot auzit despre "Vampire Diaries". Despre ce este o vorba in ele? Care e subiectul?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E un serial superb love struck
daca te uiti la un episod, abia vei astepta sa te uiti la celalalt!
este cel mai urmarit serial de adolescenti.

eu zic sa te uiti, te asigur ca nu vei regreta happy

| pwp a răspuns:

Uite ceva despre personajele pricipale:

Elena, un student popular in Mystic Falls High, este in stadiul recuperari de la o perioada dificila din viata ei. Atat Elena, cat si Jeremy, fratele ei, au fost nevoiti sa se mute cu Jenna, matusa lor, dupa un tragic accident auto care i-a ucis pe parintii lor. Inapoi la scoala, incercand revina la normal, viata ei ia o intorsatura si mai mare atunci cand ea este atrasa de Stefan, un baiat frumos, care, de asemenea, se intampla sa fie un vampir

Stefan este un elev nou, la Mystic Falls High. El este un baiat frumos şi fermecator, care arata un interes pentru Elena Gilbert. Dar, Stefan are un secret intunecat, el este un vampir de 145 ani, la fel ca fratele lui Damon. Spre deosebire de Damon, Stefan a renuntat la stilul de viata a vampirilor violenti si rai

Damon este fratele lui Stefan, iar ambii sunt vampiri. El este frumos si fermecator, dar are o latura foarte inchis. Spre deosebire de fratele sau mai mic, Damon se bucura de violenţa şi brutalitate si ii face mare placere in a fi rau, iar intotdeauna faptele lui au cosecinte dezastruase

| AnnaMariaaa a răspuns:

Http://the-vampire-diaries-romania.blogspot.com/ aici hasesti totul explicatiile la fiecare episod, merita sa te uiti este uimitor:x

| DoarOana a răspuns:

Buna Monawar,
Eu nu am citit si nici nu m-am uitat la Vampire Diaries insa toti cei care s-au uitat au doar cuvinte de lauda.
E vorba despre doi frati vampiri si o frumoasa adolescenta. Uite aici un rezumat si pareri http://www.lilisor.net/2009/11/the-vampire-diaries-awakening-trezirea.html
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la film si o sa iti dai seama