| xoAndreea01 a întrebat:

big grin As vrea si eu niste seriale coreene gen Secret Garden ..Acesta m-a impresionat foarte mult happy. Ceva gen drama+dragoste...pls..dar sa fie coreene happy

Răspuns Câştigător
| Ryoku a răspuns:

Cel mai memorabil film pe care l-am vazut eu a fost "Lie to me".
Desigur, nu este singurul film pe care l-am vazut.
De exemplu: "Paradise Ranch" cu Changmin din TVXQ, "Heartstrings"cu Park Shin Hye si Yonghwa din Cn Blue,
"Playfull kiss" cu Kim Hyun Joong din SS501.

| xoAndreea01 explică (pentru Ryoku):

Ms mult :*..am ales sa ma uit la heartstrings si e superb..sunt la episodul al 4-lea :*

4 răspunsuri:
| Notyourbusinesskid a răspuns:

Ce spui de : La un pas de stele, Chip de copil, Tentatia ingerului, Baieti de bani gata, City hunter... sper sa-ti fie de folos.

| xoAndreea01 explică (pentru Notyourbusinesskid):

Mersi frumos pentru seriale :*