| anonim_4396 a întrebat:

Buna big hug ! Ce faceti ?
Aveti din intamlare un cont webkinz [neexpirat] sau [nu de proba] ?
[ps.va rog nu dati raspunsuri gen "cumpara-ti sau altele,pentru ca si eu cand va dau raspunsuri nu va dau asa la misto] okay ?
multumesc [anticipat] !
paa , o zi buna , succes la scoala

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Danyella, un webkinz costa 50 de lei sau daca nu chiar mai mult. Cine crezi ca ca tiar da 50/60 de lei, asa pe ochii dulci?
Si in legatura cu " [ps.va rog nu dati raspunsuri gen "cumpara-ti sau altele, pentru ca si eu cand va dau raspunsuri nu va dau asa la misto] "
Daca cineva ar pune o intrebare " Cine imi transfera si mie 5 euro pe telu meu? " tu i-ai da, sunt convinsa ca nu.
Mai ai si pretentii gen neexpirat. Eu zc sa-ti convingi parinti ca asa nu-ti da nimeni moca, draga mea.

3 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Am uitat sa spun ca daca aveti va rog trimiteti-mil prin mesaj privat! big grin multumesc

| HeadShotttttt a răspuns:

Cumpara-ti!

| beea29 a răspuns:

Avem dar de ce sa iti dam tie, eu ti la-s da, dar...fiecare cu webkinzi lui...nu te supara, dar trebuie sa iti cumperi tu unul!