| mariuka29_5827 a întrebat:

Aveti conturi sau coduri webkinz preferabil (nu cont de proba) care nu mai aveti nevoie de ele? Voi avea mare grija de ele!

Răspuns Câştigător
| problems a răspuns:

Iti dau eu unu in privat

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Trebuie sa incetezi sa tot ceri coduri. Ai pus foarte multe intrebari cu asta, desi ai observat ca nimeni nu iti prea da. Chiar nu iti poti strange 25 de lei si sa iti cumperi? Sa sti ca nici eu nu am, si imi doresc, dar nu cer.

| VanillaBie a răspuns:

Am multi bani pe el uite eu nu il folosesc ai grija de el are camere mari si tot nume:byamo parola:costel

| problems a răspuns:

Nume : kissmeiu
pass: jaguar

| mariuka29_5827 explică:

"problems" te rog nu mil dai in privat trimitemil mesaj pe TPU ca eu sunt incepatoare si nu prea stiu. aa si multumesc te rog cand mil dai?