| TI a întrebat:

big grin
Ce mai faceti? :]
Eii, de data asta vine vorba de un alt film. happy. Pentru cine a vazut, sau stie cate ceva despre el, cum este? E vorba de filmul "Din Nou La Saptesprezece Ani" happy. Credeti ca e o pierdere de timp sau este frumos? happy. Merita vazut? happy
Thx ^^ [Anticipat happy ]. happy.
Xoxo Tanii happy.

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Filmul e foarte bun de asemenea e si un film comic!

Este vorba despre Mike O'Donnell care avea tot ceea ce îşi putea dori de la viaţă. A fost un atlet de nota 10 care intenţiona să se ducă la facultate, dar el a renunţat de tot la acest plan pentru a se căsători cu iubita lui din liceu, Scarlett. Ajuns la 37 ani, Mike a devenit un om mizerabil, şi un om de afaceri foarte ursuz şi deprimat, care a ajuns să creadă că a luat nişte decizii în viaţă nu tocmai inspirate. Ceea ce îşi doreşte el este să se întoarcă înapoi în timp, să mai poată lua încă odată deciziile pe care le-a făcut acum 20 de ani, şi care l-au adus în starea în care este. Întâmplător dar adevarat, dorinţa lui se îndeplineşte, şi ajunge să aibă încă o dată 17 ani. Tot ceea ce trebuie să facă acum este să îşi trăiască viaţa aşa cum şi-ar fi dorit.

Merita vazut!

11 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Nu, nu este o pierdere de timp. Este destul de interesant si chiar merita vazut, mai ales fiindca are niste actori destul de buni. L-am vazut si mi-a placut.Bine,acum nu te astepta sa fie extraordinar, dar totusi pot sa spun ca este un film destul de bun.
Il poti viziona aici:
http://la-cinema.net/2009/10/17-again-din-nou-la-17-ani-2009/
Si gasesti si descrierea filmului.
Bafta!

| heise a răspuns:

Mai intai uita-te si apoi vino sa ne zici si noua. Eu l-am vazut, a fost o pierdere de timp dupa parerea mea, au fost filme si mai bune, si uni actori ce au jucat in film imi sunt antipatici. :]

| NickiMinaj a răspuns:

Prost film.

| Alexandra_3484 a răspuns:

Eu l`am vazut atunci cand a aparut, si cred cu tarie ca e superb. Ti`l recomand cu placere.Chiar merita vazut!

| Razvan a răspuns:

Părerea mea este ca Zac Efron mai are multe de învăţat pană sa devină un actor complex.Destul de slabuţ filmul.Mai bine rămânea la HSM

| deea_4985 a răspuns:

Da eu am vazut filmul si mi-a placut foarte mult, si da eu consider ca merita vazut si il recomand tuturor kiss

| allleeeee a răspuns:

Eu l-am vazut.Filmul este destul de bun. Mi se pare amuzant cand Zac Efron primeste 9 palme(le-am numarat).

| Dizzy a răspuns:

E foarte fainlove struck

Merita vazuthappy

| Lalala a răspuns:

Sincer...iti cam pierzi timpul daca il vezi, nu e atat de frumos, mie nu mi. a placut delocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este frumoshappy merita...big grin cel putin mie mi-a placut

dar nahhh

gusturile nu se discutabig grin

| blondutza94 a răspuns:

E super filmu:X:X:X:X...eu chiar ieri m-am uitat la el cu pr meu.

mie una mi-a placut:X:X:X:X

eu zic ca merita vazutbig grin