| WorkinForThis a întrebat:

sper sa nu imi considerati intrebarea timpita si fara rost. In fine, eu o s-o pun :credeti ca merita vazut filmul "Catwoman"? Am vazut o reclama la acest film, astazi pe protv la 20:30, si mi s-a parut interesant, dar nu prea stiu, voi ce credeti, o sa fie o pierdere de timp?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Orice film aparut pe protv.e o pierdere de timp

5 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

L-am vazut odata filmul.
Nu e chiar o pierdere de timp, decat sa te plictisesti sau sa pierzi timpul butonand de pe un canal pe altul te poti uita.
Nu a fost cel mai grozav film pe care l-am vazut vreodata, dar nici nu mi-a displacut.
Deci parerea mea: uita-te la elwinking

| littleblackgirl a răspuns:

Buna.
Eu am vazut filmul de vreo 2 ori si nu e o pierdere de timp, dar nici un film exceptional. Este bun pentru o seara in care esti plictisit si butonezi telecomanda.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o pierdere de timp, filmul e foarte interesant.Eu l-am vazut pana acum de vreo 5-6 ori si m-as mai uita o data.
Vizionare placutahappy

| SelinaKyle a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt complet de acord cu tine.

| WorkinForThis explică:

M-am decis sa ma uit la film, si o sa dau 'funda' dupa ce il vad