| anonim_4396 a întrebat:

ce se intampla daca mi-am facut cont pe voyo dar nu il folosesc? trebuie sa platesc daca nu il folosesc? funda enorma + vot

Răspuns Câştigător
| Experienta a răspuns:

Poti sa-ti faci 100 si una de conturi pe VOYO.ro, caci ei tot nu te vor pune sa platesti. Pentru ca tu trebuie sa le dai acordul ca doresti sa aplatesti. Numai daca platesti poti vizualiza filme. Prima saptamana e gratis...

Dar sa-ti spun sincer VOYO.ro e o Mare Teapa http://new.ablog.ro/2012-03-06/teapa-voyo.html#axzz20i6OXebe.

Pa! Pa! Sper ca te-am putut ajuta...:x

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

LA firma de cablu plăteşti abonamentul şi pentru emisiunile pe care NU le urmăreşti! NORMAL că vei plăti şi abonamentul VOYO, doar dacă ai cont din ăla gratis de o săptămână nu o să păteşti NIMIC!

| DanJr993 a răspuns:

Chiar daca il folosesti chiar daca nu pentru cont tot trebuie sa platesti deoarece este abonament happy

| gabyalex a răspuns:

DACA NU IL FOLOSESTI STERGEL...
o sa platesti lunarhee hee

| anonim_4396 explică (pentru gabyalex):

Cum sa il reziliez? ca nu stiu cum?

| gabyalex a răspuns:

SMS cu mesajul "stop voyo" la numarul 7434 (pentru reteaua Vodafone) sau 1223 (pentru reteaua Orange). Nuss sigur ca o sa functioneze... Asa am gasit si eu pe net. Dar mai e si varianta cu o cerere scrisa, Scanata si trimisa printr-un mail la suport@voyo.ro... Succes!

| Strungariu_Petru_Marius_1983_Fh4C a răspuns:

Pentru tudornebunu
am avut cont demo 7 zile la voyo.cica
imi retrag ei 3 euro+tva dupa care iti returneaza in caz ca nu esti multumit.am intrat pe filme dar viteza foarte proasta.acum am incercat sa renunt la cele 7 zile dar nu aveai cum. dupa 6luni ma trezesc ca mi-au disparut bani din cont.pro tv incasa lunar bani din cont fara sa mi dau seama.intru dupa 6 luni pe site sa ma dezabonez.aceasi problema, nu aveai optiune de dezabonare(exista un buton dar nefunctionabil). pana la urma dupa mult scandal cu ei la telefon mi-au promis ca imi vor opri contul.au recunoscut ca este o problema de la ei cu butonul de dezabonare(intentionata cred). deci voyo este o mare teapa