| 2NE1cl a întrebat:

Dati-mi niste seriale coreene cu baieti draguti! FUNDA

6 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Nici nu stiu de unde sa incepe,presupun ca vrei ceva contemporan,nu stiu ce seriale ai urmarit insa ti-as recomanda Boys over flowers,Playful Kiss,You're beautiful,City Hunter,Personal Taste, Rooftop Prince, Love Rain, New Tales of Gisaeng, The King 2 Hearts,My girlfriend is a Gumiho,Coffee House, Bad Guy, Birdie Buddy, Jungle Fish, Dream High 1 si 2 si lista ar mai putea continua, ai ce vedea

| Christina a răspuns:

Rich men, poor women
mop girl
ghost
bridal mask

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Cum sa iti spun eu tie? Toate serialele coreene au baieti draguti! :]]
Uite aici cele pe care le-am vizionat eu, iti garantez ca va exista macar un baiat pe placul tau ^_^ :
•Prosecutor Princess
•Flower Boys Ramyun Shop
•Will It Snow For Christmas?
•City Hunter
•Shining Inheritance/Brilliant Legacy
•My Girlfriend Is A Gumiho
•Playful Kiss
•Boys Over Flowers
•Coffee House
•You're Beautiful
•Heartstrings
•Dream High (1 si 2)
•K-POP Extreme Survival
•My Princess
•Lie To Me
•Rooftop Prince
•Sungkyunkwan Scandal
•Baek Dong Soo Warrior - La asta ar trebui sa te avertizez... e cam sangeros. Lupte infinite, batalii, razbunari etc. DAR are baieti frumosi! :]] Personajele principale sunt: Yeo Jin Goo, Ji Chang Wook, Park Gun Tae, Yoo Seung Ho (unul dintre actorii mei preferati). Daca dai un scurt Search, vei vedea cat sunt frumusei. ^^

| JokerMato a răspuns:

Sungkyunkwan Scandal; Regele modei; Doua surori pentru un print; Minte-ma frumos; Yi San; Queen Seon-Deok; Boys over flower; Rooftop Prince; Miss Ripley; etc...

| Ryder007 a răspuns:

Incearca aici :
1. http://www.serialecoreene.net/
2. http://www.filmecoreene.com/
PS> se mai uita si o sora de-a mea... zice ca sunt destul de bune unele seriale.

| elaela18 a răspuns:

Boys over flower. Mie una mi-a placut mult serialul. AI pitea vedea si Playfull kiss, care este de asemenea un serial bunbatting eyelashes