| ithx a întrebat:

Buna,
Dati-mi si mie sfaturi la ce seriale sa ma mai uit. M-am uitat la Gossip Girl, Lie to me, Revenge (dar inca mai astept episoade), Ghost Whisperer, The last door, m-am uitat chiar si la South parca, Family guy si altele in genul, dar nu mai stiu la ce sa ma uit.
Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| Crin51 a răspuns:

M-a uluit serialul The Mentalist... e plin de actiune. Are mai multe fire narative, e ceva gen politist, foarte bine gandit. Mai este Person of interest iarasi ceva gen protectorul din umbra. Imi place mult Suits gen business, un serial destept, cu un tip destept care intra in avocatura datorita unei genti cu. droguri. Bafta!

| ithx explică (pentru Crin51):

Multumesc pentru The mentalist. Mi-a placut enorm si chiar as vrea sa-i vad finalul dar nu se poate laughing

3 răspunsuri:
| Clouds a răspuns:

Supernatural, True blood..Dexter. Merlin. Merita..in special Supernatural si Dexter.

| RebekahGby a răspuns:

The vampire diaries, heroes, supernatural, true blood. Sunt prea tari astea :d