| ayase a întrebat:

Dati-mi va roog si mie episoadele din Naruto cand Sasuke si Naruto se pupa.Adica pe la inceput am vazut un episod; dar vreau episodul asta:
http://www.cinemagia.ro/filme/naruto-20299/imagini/76225 6/

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Uite, am stat si am cautat episodul, : asta este http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-e pisode-194.html imi dai fundita pls? thanks

8 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Anime.kage.ro asta e site-ul cauti la anime unde e Naruto(simplu) si le ai pe toate

| ayase explică (pentru MrRava13):

Ma uit deja acolo.Eu sunt la pre-shippuuden si Sasuke nu mai face parte din team 7.Asa ca nu inteleg cum de se mai pupa inca odata, de aia vreau episosul ala. happy

| MrRava13 a răspuns (pentru ayase):

M-am uitat cam pana la utimul episod si nu se saruta...cred ca te reeri la inceput cand erau intr-o clasa si naruto s-a impiedicat si astfel sau pupat. dar nu e ceva...

| ayase explică (pentru MrRava13):

Da, episodul ala il stiu. Dar nu ma refer la ala; ci la cel din link-ul pe care l-am dat mai sus big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedobear...

| catalin02 a răspuns:

Cred ca e cam ciudat pentru ca cauti asa ceva dar uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=KP8tFBRxlbg&feature=fvwrel! Hai cu funda ca a cautat tot youtubeul! 1

| RzVrazvan a răspuns:

Te uiti cum se pupa intre ei(cam gheiii)

| ayase explică (pentru RzVrazvan):

Daca te refereai la faptul ca eu sunt gay, te inseli pentru ca eu sunt fata(chiar daca numele de profil e de baiat)