| anonim_4396 a întrebat:

Care episod(ma intereseaza nr episodului)este acela in care naruto il saruta pe sasuke-banuiesc ca a fost o provocare sau ceva.nu prea inteleg motivul-nu am vazut episodul, insa am vazut multe imagini cu acea scena. FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
In epidodul 3, si nu este provocare, il impinge cineva din greseala cu cotul, iar el cade peste Sasuke!
Uite aici : http://anime.kage.ro/anime/naruto-anime/naruto-003.php

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Te referi la ep 3?
http://anime.kage.ro/anime/naruto-anime/naruto-003.php
Nu a fost o provocare, Naruto s-a urcat pe banca in fata lui Sasuke iar cineva l-a impins din spate pe Naruto :d
Cred ca asa era...l-am vazut cu mult timp in urma :d

| Kendoman92 a răspuns:

Intra pe www.kz-video.com.uita-te pe site. eprimele episoade.cand se realizeaza echipa...2-7 c-am asa.le poti vedea pe acel site de mai sus

| Phantasmagoria a răspuns:

Nu a fost provocare, a fost din cauza ca Naruto a vrut sa o sarute pe Sakura, dar l-a nimerit pe Sasuke.laughing nr episodului era 2 thinking

| IM5 a răspuns:

Pai s-a pus pe masa si cineva a dat cu cotu in naruto si din greseala la sarutat pe sasuke ep 3