| AnONimAByY21 a întrebat:

Buna,de cateva zile am observat ca nu mai pot vedea videoclipuri pe youtube...nu stiu de ce, este posibil sa fii sters ceva sau ce? DAU FUNDA
:-)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Descarcă „ Adobe Flash Player", dacă l-ai instalat și tot nu merge, probabil browserul tău nu acceptă sau poate fi din setările acestuia. O zi bună!

| cecilia123 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Adobe (este un driver, nu mai stiu exact cum se numeste dar o sa gasesti).

| sergiu2525 a răspuns (pentru cecilia123):

Adobe flash player.

| cecilia123 a răspuns (pentru sergiu2525):

Da,mersi happy

| cecilia123 a răspuns:

Sau poti incerca alt browser ex: mozilla, opera, si multe altele

| dorian96 a răspuns:

Fa-ti un cont pe youtube
sunt unele videclipuri care nu le poti viziona fara cont
sau daca nu, reinsaleaza iar driveru de la placa video

funda?

| AnONimAByY21 explică (pentru dorian96):

Gata,s-a rezolvat de la sine, dar iti dau funda oricum

| Ciubreag_Gabi_1980 a răspuns:

Poate fi de la:
1. Browser;
2. Conexiunea la internet.