| CleoNd66 a întrebat:

Bună, de ce vechile desene de pe Minimax din 2008/2009 au fost scoase și au băgat toate prostiile din ziua de azi? Și oare este posibil să le adauge din nou? Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

S-au demodat și au fost înlocuite cu copii fără valoare iar la a doua întrebare nu văd vreo revenire să spun așa, prea curând.
Pe scurt, desenele nu mai sunt ce au fost din păcate. Cpl

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru ReddY25):

Se mai dă Pettson și Findus, probabil, mai sunt anumite excepții rare din când în când.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca lumea s-a plictisit de aceleasi desene.
Pentru ca exista licente de difuzare care trebuie platite pe anumite perioade.
Pentru ca probabil acele "prosti" au succes in ziua de azi. Daca tie nu iti plac este trict problema ta.
In plus se tot difuzeaza aceleasi desene animate/show-uri de cativa ani.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu se vor mai difuza niciodata pacat de seriile disney de desenele dupa minimax nu va mai fi niciodata ce a fost atunci acum numai desene japoneze cu roboti cu toate cacaturile de aia copii au ajuns unde au ajuns

| vodami92 a răspuns:

Mda! desenele de acum cica se vor mai inteligente pentru copiii de acum! dar nu sunt la fel ca inainte!

| Dvi2002 a răspuns:

Pai pentru ca vremurile s-au schimbat, la fel si creatorii de desene... :/ sad

| scp3008 a răspuns:

Desenele vechi nu mai corespund normelor deci nu se mai pot da la televizor.
Dar le poti viziona pe net pe yt sau diverse siteuri

Răspuns utilizator avertizat