| bitihacy a întrebat:

Buna

De curand am vazut un film care mi-a placut enorm...chestia e ca nu imi amintesc numele lui sad Filmul e cam asa...2 tineri logodnici ( ea insarcinata in ultima luna) pleaca in vizita la parinti. Pe drum se opresc la un motel.De aici ea e rapita si dusa intr-un fel de uzina. Aici i se face cezariana si i se ia copilul. In incercarea de a-si gasi copilul, da peste alte cateva femei in aceeasi situatie ca a ei.Toate pleaca in cautarea copiilor lor si chiar ii gasesc, dar incuiati intr-o cusca. Mai tarziu afla ca in interirul lor se afla o curelusa de o anumita culoare si una asemanatoare au si copii lor la mana. Una din mame incepe sa le omoare pe celelalte pentru a le scoate fiecareia curelusa si a afla care e copilul ei.

Stie cineva filmul asta? Sper ca am fost destul de explicita.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| deea221 a răspuns:

Un film foarte frumos se numeste The Clinic
(2010)

| bitihacy explică (pentru deea221):

Multumesc :* Esti o draguta. E filmul pe care il cautam.

| deea221 a răspuns (pentru bitihacy):

Am vazut filmul si m-a impresionat foarte tare, mi-a ramas intiparit in minte, cu multa placere si alta data:*

3 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

The Clinic
(2010)