| AliceIDK a întrebat:

Hi kiss ! Ce faceti ? Acum cateva zile / saptamani am vazut un film pe TVR 1 in care era vorba despre o fata care avea un sot betiv . Ei nu ii placea de el , asa ca a facut o fata cu altu . Ea a luptat ca sa ajunga la persoana iubita si ca sa ajunga , ia tras o sageata in piept betibului si face crima . Autoritatile afla si peste cateva zile o inchid impreuna cu iubitu' . O tund ca pe un baiat . O plimba intr-un car si intr-o cusca , ceva din metal . Sfarsitul este tragic , pentru ca pe ea o leaga de gat , masina in care e dusa pleaca si ... moare . Fata ei , in varsta de 10-12 ani vede ca mama ii este dusa in car si plange , sparge geamul . Matusa o ia . Peste cativa ani , fata ei si tatal ADEVARAT vorbesc cu ea in cer , in fiecare zi . Batranul care moare cere sa i se spuna aceasta poveste .

Filmul era ceva cu Franta . Am cautat pe youtube "revolutia Frantei" dar n-am gasit nimic sad . Va rog , ajutati-ma fiindca nu am vazut filmul de la inceput si chiar imi doresc sa'l vad . Va pup si dati-mi niste siteuri plss !

1 răspuns:
| Cristina304 a răspuns:

Poti cauta pe site-ul oficial tvr1.
Poate gasesti ceva acolo.