| MonyMoniq a întrebat:

De duminica(12 aug. 2012) pana sambata ( 15. aug 2012) nu m-am uitat la refugiul si emperatriz. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat in perioada asta? Pe scurt si cat mai concret. De exemplu am vazut sambata seara ca emperatriz a orbit. Ce s-a intamplat? Dar la refugiul? Funda celor care imi pov la amnd2 si cat mai bine.

1 răspuns:
| onelove12 a răspuns:

Hey mony la emperatriz cum a fost episodul de unde ai ramas atunci sambata cati explic eu?