| daryaalesia a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara la Emperatriz? ( 6.02. 2012 )

Răspuns Câştigător
| MeeJenn a răspuns:

Daca e de aseara (6. 07. 2012) poti sa te uiti la reluare azi pe acasa de la 12 30. Sper sa-ti fi fost de ajutor! Funda te rog :X

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Iti spun esentialul:
Emperatriz a aflat ca Luna e Elisa Mendoza. Pentru a iesi din situatie, Elisa i-a spus ca e fiica ei si ca s-a razbunat pentru ca a abandonat-o si nu a cautat-o.
Empetratriz a aflat si ca Alejandro are amnezie si ca urmeaza sa se casatoreasca cu Esther.
Mauricio a decis sa dea o sansa Ximenei si i-a spus Elisei ca va incerca o relatie cu aceasta. Elisa si-ar fi dorit sa se impace cu el, dar nu a avut curajul sa-i spuna ca-l iubeste.
"Elenita" a renuntat sa se infometeze, pentru ca prietena ei slaba (Judith), care a vizitat-o la spital, a murit. Se va interna intr-un centru de refacere.

Uite un site cu episoade:
http://www.seriesperu.com/2011/04/emperatriz-capitulos-completos.html