| Anahiteamo a întrebat:

Nu m.am mai uitat la Refugiul (telenovela) de la episodul in care era nunta lui Gala cu Rodrigo. Cine imi poate spune tot ce s.a intamplat mai departe pana la episodul actual? DAU FUNDA

1 răspuns:
| Oanta_Madalina_1997 a răspuns:

A dat-o afara din casa pe Luciana Roselena si Rodrigo a plecat in Miami.A venit dupa el Gala si Jana a venit acasa in sat la Luciana si l-a sunat pe Rodrigo si a raspuns Gala si Luciana s-a suparat si a venit Rodrigo sa o caute in sat si i-a lasat o scrisoare ca sa nu o mai caute (de aici un episod nu am vazut) si a venit Luciana acasa cu rodrigo si Paz cand a aflat cum ii cheama pe parintii lui Rodrigo s-a suparat foarte tare e trista ca Roselena i-a dat-o pe Luciana cand a murit Aurora(cred ca stii) si Gala tot incearca sa se bage pe sub pielea lui Rodrigo sa se impace, face planuri cu Roselena cum sa scape de ea.Gala s-a intalnit cu Lastra dar nu i-a spus mai nimic fiindca nu i-a dat bani.Aldo s-a sarutat cu Norma si i-a prins tasu lu aia.Cony incepe sa iasa des cu Oscar si o face geloasa pe July