| AddictedToYouu a întrebat:

:*
Deci, am vazut ieri pe ProCinema un serial: Era o fata Charlie, pe care bunica o striga mereu Charlene. Fata asta se droga si era foarte obraznica, asa ca parintii eu au trimis`o de acasa. Au trimis-o la matusa ei, care lucra ca un fel de detectiv la Crime Majore
Cam atata tin minte din serial....Stiti cum se numeste?puppy dog eyes Daca stiti spuneti-mi va rog si la ce ora incepe serialul si in ce zile puppy dog eyes
Va rooog :X
FUNDAA! :X:X

Răspuns Câştigător
| Simina1619 a răspuns:

Aproape de adevar? (The Closer)

http://port.ro/.......film_page

Aici gasesti informatii despre serialul spus de mine... poate asta e. Scrie si cand ii si tot.

Sper ca ti-am fost de ajutor :)