| Shining a întrebat:

Hei,imi aduc aminte de un serial, dar nu ii mai stiu numele.Era vorba despre o fata, care era chelnerita si putea citi gandurile oamenilor.O data in restaurantul in care lucra a intrat un vampir. Apoi ei au avut o intalnire si s-au indragostit.....Actorii sunt casatoriti si in viata reala. Daca stiti cum se numeste serialul, spuneti-mi va rog!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ramo1 a răspuns:

True blood cumva?happy

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Chelnerita e Sookie Stackhouse, filmul e True Blood. Daca ma intrebi pe mine, un esec lamentabil.

| danut222 a răspuns:

Cred ca ie True Blood, Funda? ea era chelnerita si apoi se va indragosti de bill va fi si mai atrasa de el cand i da sangele lui! FundA! daca e True Blood

| ionlarisa a răspuns:

True Blood dar sincer, mai bune sunt cartilewinking" Vampirii Sudului". Eu le-am citit inainte sa apara filmul si mi s-au parut mult mai interesante.