| ellamaria a întrebat:

Buna din nou. am multe intrebari pe ziua de azi. tocmai mi-am amintit ca am vazut acum ceva timp un film era vorba despre 2 prietene. una dintre ele era casatorita sau avea un prieten, nu stiu despre ce era vorba dar intr-o zi una dintre ele a omorato pe cealalta si a ingropat-o in gradina, intre trandafiri(cea care avea prieten). Dupa un timp cealalta a inceput sa fie exact ca cea pe care o omorase. purta o rochie rosie care era a ei s-a vopsit si bruneta la fel ca prietena ei. as vrea va rog daca stiti sa imi spuneti cum se cheama. multumesc :* funda big grin

1 răspuns:
| Serqet a răspuns:

Salut! Sunt multe filme asemanatoare, din care daca ar fi sa mergi pe indelete ti-ar lua o multime.Sunt sigur ca o sa-ti reamintesti candva numele acestui film.O zi buna!